Skip to content Skip to footer

Firmy, które wykonują duże ruchy, widzą wielkie możliwości

Opublikowany przez: Oracle

Powstały nowe możliwości dla liderów finansów - ale tylko wtedy, gdy chcesz wykonać duże ruchy w nieprzewidywalnych czasach. Aby zilustrować ten punkt, badania MIT Technology Review ujawniają, że 52% kadry kierowniczej, którzy chcą przekształcić w nadchodzących latach, planuje przenieść go do chmury.
Przeczytaj pełny raport, aby zbadać „duże ruchy”, które zamierzają dokonać, takie jak restrukturyzacja poprzez fuzje i przejęcia, przyjmowanie nowych modeli biznesowych, automatyzację zamknięcia finansowego i tworzenie kultur i tworzenia ryzyka.
Dowiedz się, w jaki sposób liderzy finansów mogą nadal wprowadzać innowacje, aby zdobyć przewagę konkurencyjną.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Oracle