Skip to content Skip to footer

Przewodnik po konfigurowaniu programu zarządzania zagrożeniem poufnym

Opublikowany przez: Proofpoint

Zagrożenia poufne są jedną z najszybciej rozwijających się kategorii ryzyka między organizacjami.
Firmy od dawna zdają sobie sprawę z problemu zagrożenia poufnego. Ale niewielu poświęca zasoby lub uwagę kierownictwa, której potrzebują, aby faktycznie zmniejszyć swoje ryzyko. Inni mogą być gotowi na to zobowiązanie, ale po prostu nie wiem od czego zacząć. Gdziekolwiek jesteś w tej podróży, jesteśmy tutaj, aby pomóc.
W tym eBooku, krok 2, wyjaśnimy, czego potrzeba, aby skonfigurować program zarządzania zagrożeniem dla wtajemniczenia (ITMP), jak mierzyć sukces i najlepsze praktyki skalowania od początkowej możliwości operacyjnej do pełnego i solidnego ITMP.
W tym ebooku nauczysz się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Proofpoint