Skip to content Skip to footer

Migracja SAP do chmury

Opublikowany przez: Amazon Web Services: AWS

Prowadzenie obciążeń SAP w chmurze pojawiło się jako „nowa normalna” dla dzisiejszych firm, pomagając im w realizacji większej opłacalności i zwinności w zasilaniu kręgosłupa przedsiębiorstwa. Czytając ten ebook, zrozumiesz, dlaczego powinieneś dziś migrować obciążenia SAP do chmury. Obejmuje wgląd, porady i rzeczywiste przykłady, które wyjaśniają, w jaki sposób korzyści w chmurze przekładają się na twoje środowiska SAP, rozważania dotyczące pomyślnej migracji oraz w jaki sposób chmura może przekształcić SAP w fundament konkurencyjnego zróżnicowania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amazon Web Services: AWS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amazon Web Services: AWS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z Amazon Web Services: AWS