Skip to content Skip to footer

Dlaczego potrzebujesz CMM specyficznych dla opieki zdrowotnej

Opublikowany przez: Brightly

Praktyka prowadzenia pocisków w obiekcie opieki zdrowotnej istnieje tak długo, jak same szpitale. Od codziennych lub nawet godzinowych rund medycznych przez lekarzy i pielęgniarki, po rzadsze rundy administratorów szpitali i menedżerów obiektu, potrzeba „sprawdzania” pacjentów, personelu i obiektów jest kluczową częścią udanej operacji opieki zdrowotnej. Rodzaj i częstotliwość pocisków może się różnić, ale ich znaczenie pozostaje powszechnie krytyczne.
Dzięki dużej liczbie opcji opieki zdrowotnej dostępnych obecnie pacjentom, w połączeniu z szeroką gamą kanałów wykorzystywanych do dzielenia się doświadczeniami w tych obiektach, ważniejsze niż kiedykolwiek jest upewnienie się, że Twój obiekt stawia najlepszą stopę w taki sam sposób, w jaki Twój personel Jest.
Pobierz ten oficjalny dokument, aby zobaczyć, co możesz zrobić, aby zapewnić, że Twój szpitalne wrażenie robi odpowiednie wrażenie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Brightly kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Brightly strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Brightly