Skip to content Skip to footer

Strategiczne zarządzanie aktywami: plan infrastruktury na przyszłość

Opublikowany przez: Brightly

Stany Zjednoczone stoją w obliczu oszałamiającego zaległości w infrastrukturze w wysokości prawie 2,6 bln USD, aby kosztować przeciętne amerykańskie gospodarstwo domowe 3300 USD rocznie. Jeśli nie jest to bezczelne, przewiduje się, że ten zaległości wzrośnie o pół biliona dolarów w ciągu następnej dekady, wyzwanie, przed którymi stoją rządy każdej wielkości.-Nawet najmniejsze miasto ma milion aktywów w mostach, chodnikach, udogodnieniach, chodnikach i bardziej konkurujących z tym siebie nawzajem za niewielki dolar ” - mówi Ashay Prabhu, założyciel Assetic (teraz jasno). „Rządy te muszą zdecydować, jak mądrze wydać te fundusze”.
Bezprecedensowe fundusze federalne z ustawy o inwestycjach i pracy infrastrukturalnej w 2021 r. (IIJA) zapewnia rządowe i lokalne możliwości pokoleniowe, aby rozwiązać te długotrwałe deficyty infrastruktury i rozpocząć dobro zaległości w inteligentnych aspiracjach miasta. Jednak będzie wymagać od rządów podejścia do planowania kapitałowego w nowe sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać swoje inwestycje.
„Teraz jest czas na przemyślenie planowania kapitału w celu zoptymalizowania tych krótkoterminowych funduszy bodźców i zasobów w celu ograniczenia„ pełzania infrastruktury ”, przywrócić budżety na równowagę i umożliwić te świadczenia na dziesięciolecia”, mówi Prabhu.
W niniejszym dokumencie przedstawiono wyzwania infrastruktury rządowej i określa, w jaki sposób strategiczne zarządzanie aktywami może pomóc liderom zrównoważyć zrównoważony kurs dla ich społeczności.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Brightly kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Brightly strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Brightly