Skip to content Skip to footer

Czy Twoja płaca nie ma tempa?

Opublikowany przez: ADP

Bezpośrednią konsekwencją całej tej transformacji są firmy każdej wielkości - firmy takie jak Twoja - trudno jest dotrzymać kroku, w jaki sposób ewoluują funkcje płac i HR. Staje się jasne: to, co cię do tego momentu niekoniecznie może doprowadzić do przodu.
Twoje zespoły HR i finansowe bez wątpienia pracują niestrudzenie, aby wspierać pracowników poprzez te zmiany sejsmiczne - od nawigacji po złożoności pracy zdalnej, do radzenia sobie z rosnącymi kosztami utrzymania i wielu dodatkowych wstrząsów wtórnych. Jednocześnie masz do czynienia z ciągle zmieniającymi się przepisami, wyzwaniami łańcucha dostaw, zwiększonym zapotrzebowaniem na elastyczność i szkolenie oraz niektóre bardzo niepokojące niedobory talentów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z ADP