Skip to content Skip to footer

10 największych i najodważniejszych zagrożeń poufnych w 2019 i 2020 roku

Opublikowany przez: Proofpoint

Ryzyko to rośnie tylko w erze zdalnych zespołów pracujących i rozproszonych. Bez całościowej strategii bezpieczeństwa organizacje mają do czynienia z naruszeniami poufnymi z zaniedbania, złośliwych i naruszonych osób z zewnątrz.
Ten e-book dokonuje recenzji 10 przypadkowych incydentów związanych z zagrożeniem poufnym, które zapewniają przydatne spojrzenie na rzeczywistość tego rosnącego zagrożenia. (Niektóre z nich miały miejsce lub zaczęły się przed 2019 r., Ale wszystkie zostały ujawnione lub ścigane w 2019 lub 2020 r.) Badamy:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Proofpoint