Skip to content Skip to footer

Migruj, modernizuj, przekształcaj

Opublikowany przez: Amazon Web Services: AWS

Aby wygrać w erze cyfrowej, firmy szukają nowych sposobów budowania aplikacji i usług, łączenia wcześniej wyciszonych danych i wprowadzania innowacji, aby zachwycić klientów. W przypadku wpływu pandemii Covid-19, firmy z wielu branż starają się przyjąć style pracy oszczędności czasu i kosztów. Podczas gdy AWS wie, że żadne dwie transformacje cyfrowe nie są takie same, podzielone większe wysiłek na dwa etapy - modernizacja i modernizacja zastosowań - okazało się korzystne. Ten ebook pokazuje, w jaki sposób AWS może pomóc w zaplanowaniu strategii i zabezpieczenia przyszłości w zakresie transformacyjnego sukcesu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amazon Web Services: AWS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amazon Web Services: AWS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Amazon Web Services: AWS