Skip to content Skip to footer

4 sposoby na przyciągnięcie i zatrzymanie wspaniałych pracowników

Opublikowany przez: Workhuman

Pomimo dewastacji gospodarczej wywołanej przez pandemię - wydarzenie, które zmusiło 4,8 miliona Europejczyków do bezrobocia w drugim kwartale 2020 r. - konkurencja o najlepsze talenty jest teraz zaciekłe.
Dziś wielu pracodawców ma podwójne wyzwania związane z brakiem umiejętności i wielką rezygnację do walki. Rzeczywiście, wrzesień 2021 r. Międzynarodowe badanie Workhuman® IQ wykazało, że 38% pełnoetatowych pracowników w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Ameryce Północnej zamierza zmienić role w najbliższej przyszłości, w porównaniu z zaledwie 8% przed rozpoczęciem pandemii.
Oto cztery sposoby, w jakie przywódcy HR mogą pokonać te przeszkody oraz przyciągnąć i zachować najlepsze talenty, które ich organizacje muszą się rozwijać.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Workhuman