Skip to content Skip to footer

Przewodnik referencyjny Creator Workfls

Opublikowany przez: ServiceNow

Wycieczka po kluczowych funkcjach i funkcjonalności na platformie teraz.
Korzystanie z platformy teraz do tworzenia aplikacji o niskim kodzie. Utwórz nowe aplikacje pracy szybko, jednocześnie rządząc skalą.
Zaprojektowany w celu wspierania najnowocześniejszych metod rozwoju aplikacji zwinnych, Platform® zapewnia jedno środowisko dla programistów - z jakimkolwiek poziomem doświadczenia lub umiejętności - do budowy i współpracy przy dostarczaniu transformacyjnych wrażeń aplikacji. Platforma platform umożliwia digitalizowanie i automatyzację przepływów pracy w działach działu i międzyświatów, tworzenie aplikacji mobilnych, usprawnienie pracy z doświadczeniami zasilanymi przez sztuczną inteligencję oraz pomiar i optymalizację procesów biznesowych, jednocześnie ograniczając ryzyko. Organizacje korporacyjne o każdej wielkości i branży korzystają z platformy teraz do szerokiej gamy najlepszych w swojej klasie, nietypowych aplikacji do pracy w zakresie pracy, pracowników i klientów. Gdy wymagania dotyczące funkcji i funkcji przekraczają możliwości gotowe, a gdy odkryjesz nowe potrzeby w zakresie niestandardowych przepływów pracy, platforma NOW oferuje przepływy pracy twórców-wiodąca na rynku platforma rozwoju aplikacji niskokodowych, zatwierdzona w Gartner's Raporty badawcze Magic Quadrant i Forrester Wave ™ dla platform o niskim kodzie.
Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z ServiceNow