Skip to content Skip to footer

Keep Your Edge: Sage 200 CLOUD KUPUTER's GUIDE

Opublikowany przez: TSG

Naciski zajmujące się coraz bardziej złożonymi operacjami, większymi liczbami hEAD i większą liczbą klientów opracowujących wiele ręcznych i niezależnych procesów - które mogą stać się nieporęczne. W przypadku ściślejszych budżetów i ograniczonych zasobów, jak sprostać tym wyzwaniom i płaszcz ścieżką do zwiększonej wydajności i wydajności?
Naszym celem było odkrycie starszych procesów, które spowalniają małe i średniej wielkości firmy (MTKS). Dzięki IDG1 stwierdziliśmy, że cztery najważniejsze obszary powstrzymujące wzrost dotyczyło starszych danych, odłączonych systemów, ludzi, lokalizacji i narzędzi.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się TSG kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. TSG strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 12 stron

Więcej zasobów z TSG