Skip to content Skip to footer

AI w produkcji i ich poprawie technologii siły roboczej

Opublikowany przez: UKG

Kluczowe kwestie, takie jak Brexit, niedobory umiejętności i konsekwentnie powolna wydajność, wyciskają rentowność i przyczyniają się do atmosfery niepewności. Wdrożenie sztucznej inteligencji w produkcji zapewni organizacjom możliwość całkowitego przekształcenia ich praktyk pracy i zrewolucjonizowania kluczowych operacji.
Na pierwszy plan mogą pojawić się nowe technologie, takie jak robotyka i sztuczna inteligencja, ale producenci muszą również zrobić więcej, aby uznać dostępność innych rozwiązań, które mają na celu maksymalizację wydajności ludzkich pracowników, takich jak narzędzia do zarządzania siłą roboczą.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UKG kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UKG strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z UKG