Skip to content Skip to footer

Niezbędne przewodniki: tworzenie połączonych ubezpieczycieli

Opublikowany przez: Salesforce

W jaki sposób ogólni dostawcy ubezpieczeń mogą tworzyć bez wysiłku cyfrowe doświadczenia dla wszystkich. Gdy przekształcają się w wieku klienta.
Zmiana cyfrowa przyspiesza. Tworzy mądrzejszy świat, w którym wszyscy i wszystko jest połączeni: technologia mobilna i społeczna, z łącznością chmury i Internetu rzeczy, wkrótce połączy miliardy urządzeń, czujników, procesów i ludzi.
Ubezpieczyciele rozpoznają, że transformacja cyfrowa nie jest już opcjonalna. Kluczem jest zapewnienie przyszłości, przekształcając wydajność, zwiększenie przychodów i łagodzenie zakłócających zagrożeń.
Musisz wkrótce podjąć działania lub ryzykować pozostanie w tyle - ale od czego zaczynasz?
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Salesforce kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Salesforce strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Salesforce