Skip to content Skip to footer

7 Miękkie umiejętności dla wybitnych agentów

Opublikowany przez: NICE

Przeciętny menedżer kontaktów spędza 35% czasu na poszukiwaniu możliwości coachingu, ale tylko około 7% czasu coaching. Ma to na dużą skalę konsekwencje trenera, agenta i klienta. Ale oznacza to również, że trenerzy obracają swoje koła dla uniwersalnego rozwiązania.
Agenci call center są wyjątkowi - podobnie jak ich mocne i słabe strony. Niektórzy mogą mieć naturalną empatię i odnieść się natychmiast do swoich klientów, podczas gdy inni muszą nad nią pracować. Niektórzy mogą być graczami zespołowymi, całkowicie dostosowanymi do celów i wartości organizacji. Inni mogą nie być.
Przeczytaj przewodnik, aby dowiedzieć się, jak trenować umiejętności miękkie, takie jak:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się NICE kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. NICE strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z NICE