Skip to content Skip to footer

Znajdź nowe możliwości rozwoju dzięki innowacjom modelu biznesowym

Opublikowany przez: Oracle

Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek, ale nowe możliwości oznaczają, że teraz nadszedł czas, aby Twoja firma odzyskała wzrost. Jak? 46% specjalistów finansowych koncentruje się obecnie na znalezieniu przewagi konkurencyjnej poprzez innowacje w nowych modelach biznesowych.
Odkryj trzy cechy udostępniane przez firmy na czele zmian: uruchamianie modeli biznesowych opartych na usługach, koncentrując się na automatyzacji procesów i zaangażowanie w doskonałość klientów. I eksploruj aplikacje w chmurze, które umożliwiają innowacje modelu biznesowego.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Oracle