Skip to content Skip to footer

Ożywianie swoich ludzi wśród globalnej pandemii

Opublikowany przez: Tata Consultancy Services

Gdy liderzy organizacji na całym świecie poradzą sobie z pandemią Covid-19, podwyższone przeciwności losu zmuszają wielu do zarządzania swoimi ludźmi znacznie inaczej. Ogromne i groźne zakłócenia, takie jak Covid-19, tłumi perspektywy pracowników na ich utrzymanie i życie, a także życie ich bliskich. Może wywołać ekstremalny niepokój, który zmniejsza ich poczucie kontroli i zdolność do przetwarzania informacji.
Z kolei większy niepokój ma kaskadowy wpływ na wydajność pracy. W szczególności może zagrozić bezpieczeństwu, jakości i wydajności. Pomaganie pracownikom w poruszaniu się po tych mrocznych czasach będzie miało kluczowe znaczenie dla krótkoterminowego i długoterminowego przetrwania wielu organizacji. Liderzy, którzy podejmą wyzwanie, skrócą i zmniejszy negatywny wpływ pandemii na ich firmy.
Dowiedz się więcej, czytając ten artykuł z TCS.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Tata Consultancy Services kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Tata Consultancy Services strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Tata Consultancy Services