Skip to content Skip to footer

Wewnętrzny przewodnik po zaangażowaniu i wzmocnieniu agentów

Opublikowany przez: NICE

Twoi agenci nie będą prosić o bardziej zautomatyzowane narzędzia, wzmocniony i spersonalizowany coaching oraz poczucie celu - ponieważ już oczekują, że tam będą.
Jako lider Contact Center wiesz, co się stanie, gdy te oczekiwania nie są spełnione: wysokie ścieranie, niskie zaangażowanie, brakowało KPI i niezadowolonych klientów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w twojej mocy jest ich wzmocnienie.
Raport ContactBabel, „Wewnętrzny przewodnik po zaangażowaniu i wzmocnieniu agenta”, zawiera plan bardziej zaangażowanej i opartej na celu agenta siły roboczej. Naucz się odpowiedzi na pytania użytkowników końcowych, zobacz korzyści płynące z połączenia automatyzacji z tęsknotą za nią i rozpocznij ekologizację wybranego pracodawcy.

Ustalenia i spostrzeżenia ContactBabel obejmują „co”, dlaczego ”i„ jak ”skuteczniejsze zaangażowanie i wzmocnienie pozycji swoich agentów.
Przeczytaj raport, aby dowiedzieć się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się NICE kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. NICE strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 106 stron

Więcej zasobów z NICE