Skip to content Skip to footer

Zatrzymanie Bec i EAC

Opublikowany przez: Proofpoint

Kompromis e -mail biznesowy (BEC) i kompromis konta e -mail (EAC) to złożone problemy, które wymagają obrony wieloletniej. Cyberprzestępcy mają niezliczone sposoby oszukania użytkowników, żerując w ich zaufaniu i wykorzystanie ich dostępu do kluczowych danych, systemów i zasobów. Aby odnieść sukces, atakujący muszą znaleźć tylko jedną taktykę, która działa.
Zatrzymanie BEC i EAC wymaga wielowarstwowej obrony, która blokuje każdą taktykę, której używają atakujący-nie tylko niektóre z nich
Oto bliższe spojrzenie na to, w jaki sposób ProofPoint E -mail Security zabezpiecza Twoich ludzi przed atakami BEC i EAC - i dlaczego jest to jedyne rozwiązanie, które naprawdę rozwiązuje te rosnące problemy.
Pobierz przewodnik nowoczesnego CISO dotyczący ochrony osób za pomocą ProofPoint E -mail Security.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Proofpoint