Skip to content Skip to footer

Całkowity wpływ ekonomiczny ™ znaku Adobe: oszczędności kosztów i korzyści biznesowe umożliwione znakiem Adobe

Opublikowany przez: Adobe

Adobe zlecił Forrester Consulting przeprowadzić badanie Total Economic Impact ™ (TEI) i zbadanie potencjalnego zwrotu z inwestycji (ROI), które mogą zrealizować poprzez wdrożenie znaku Adobe.
Forrester przeprowadził wywiady z kilkoma klientami z wieloletnim doświadczeniem za pomocą znaku Adobe. Adobe znak, część Adobe Document Cloud, zapewnia możliwości e-podpisu, które umożliwiają organizacjom cyfrowo wysyłać, podpisywać, śledzić i zarządzać dokumentami wymagającymi podpisu.
Ponadto znak Adobe może być używany do formularzy wewnętrznych lub internetowych do gromadzenia krytycznych informacji. Użytkownicy mogą łatwo wypełniać i zwracać formularze na dowolnym urządzeniu lub przeglądarce.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z Adobe