Skip to content Skip to footer

Cyfrowa transformacja w podróżach biznesowych: 3-częściowe ramy oszczędności i sukcesu

Opublikowany przez: TripActions

Jeśli chodzi o podróże korporacyjne, wiele organizacji finansowych wciąż polega na starszych systemach zza nie-czasów, które zapewniają słabe wrażenia użytkownika i powodują brak przyjęcia pracowników i słabą widoczność wydatków na podróż.
Aby pomóc zespołom w rozwiązywaniu tych wyzwań, ten ebook „cyfrowa transformacja w podróżach biznesowych” przedstawia jedną ramę, która pomoże Ci wykorzystać program podróży do zwiększenia najwyższej jakości oszczędności i wzrostu, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałego doświadczenia pracowników.
Pobierz ebook, aby dowiedzieć się, w jaki sposób ramy „3T” pomogą opanować cyfrową transformację w podróży biznesowej:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się TripActions kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. TripActions strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z TripActions