Skip to content Skip to footer

Zarządzanie majątkiem: transformacja prowadzenia przez obiektyw klientów 360 °

Opublikowany przez: MarkLogic

Widok klientów 360 stopni staje się niezbędny dla organizacji finansowych i menedżerów ds. Bogactwa, aby konkurować i wygrać w gospodarce cyfrowej-ale integracja rozległych i zmieniających się źródeł danych jest często głównym wyzwaniem.
Widok klienta 360 stał się znanym terminem, ponieważ organizacje wykorzystują zwiększoną analizę danych, aby przechwytywać holistyczne zachowanie klientów i wzorce konta, prowadząc do bardziej intuicyjnych ofert i odpowiedzi, silniejszego bezpieczeństwa i szybszych procesów.
Niniejszy artykuł Finextra, we współpracy z Marklogic, opiera się na kilku dyskusjach z starszymi usługami finansowymi i ekspertami dotyczącymi zarządzania majątkiem obejmującym kluczowe działalność i czynniki techniczne w celu stworzenia potrzeby widoku klientów 360 stopni, wyzwań, które można pokonać w procesie i W rezultacie długoterminowe korzyści.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się MarkLogic kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. MarkLogic strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z MarkLogic