Skip to content Skip to footer

Przyszłość Twój stos techniczny z płynnymi integracjami

Opublikowany przez: Box

Dzisiejsze środowisko biznesowe staje się coraz bardziej konkurencyjne: firmy muszą się poruszać szybciej, zapewniać wyższy poziom obsługi klienta i zaspokoić potrzeby mobilnej i coraz bardziej połączonej siły roboczej. Badania pokazują, że organizacje, które wykorzystują usługi chmurowe zwiększające produkty, rosną o 19,6% szybciej 1.
Aby utrzymać swoje zespoły, firmy muszą upewnić się, że pracownicy mają odpowiednie narzędzia, aby zająć się bardziej współpracującym miejscem pracy.
Przeglądaj nasze najpopularniejsze integatyki i zobacz, w jaki sposób zarządzanie treścią w chmurze z Box łączy rozszerzone przedsiębiorstwo z przyszłym stosem technologicznym.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Box