Skip to content Skip to footer

6 wskazówek, jak zwiększyć zaangażowanie pracowników w czasach zmian

Opublikowany przez: Workhuman

Ta ostatnia fala zakłóceń w miejscu pracy związanych z pandemią oznacza, że ​​przywódcy HR po raz kolejny stoją przed wyzwaniem związanym z zaangażowaniem pracowników, zmotywowanych, szczęśliwych i zdrowych.
Z wieloma biurami zmuszonymi do zamykania drzwi, istnieje prawdziwa obawa, że ​​niektórzy pracownicy ponownie poczują się odizolowani, gdy tęsknią za ludzkim połączeniem swoich kolegów. Dla innych - szczególnie tych, którzy są na role pierwszej linii - wypalenie będzie wielką przyczyną niepokoju.
Tutaj dzielimy sześć sposobów na zwiększenie zaangażowania pracowników - i ochroną przed kosztami obrotu pracowników - w czasie, gdy morale z pewnością przyczyni się do dużego hitowania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z Workhuman