Skip to content Skip to footer

Całkowity wpływ ekonomiczny ™ Sage Business Cloud Enterprise Management dla organizacji produkcyjnych

Opublikowany przez: Sage

Sage zapewnia rozwiązanie zarządzania biznesem na poziomie przedsiębiorstw dla operacji produkcyjnych, które pomaga klientom w całym procesie: od zarządzania finansami po zarządzanie łańcuchem dostaw i zarządzanie produkcją.
Sage zlecił Forrester Consulting przeprowadzić badanie Total Economic Impact ™ (TEI) i obiektywne zbadanie potencjalnego zwrotu z inwestycji (ROI) przedsiębiorstwa może zrealizować poprzez wdrożenie rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem w ramach Sage Business Cloud.
Celem tego badania jest zapewnienie czytelnikom i perspektywom ram w celu oceny potencjalnego wpływu finansowego rozwiązań zarządzania przedsiębiorstwem na ich organizacje produkcyjne.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 24 strony

Więcej zasobów z Sage