Skip to content Skip to footer

Etyczna AI: Przewodnik dla kadry kierowniczej Quick Start

Opublikowany przez: Salesforce

Chociaż idea sztucznej inteligencji (AI) - maszyn, które mogą odtworzyć niektóre rodzaje ludzkich zdolności - istnieje od wieków, tak naprawdę w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci ewoluuje od science fiction do rzeczywistości biznesowej.
Co to wszystko oznacza dla liderów biznesu? Po prostu, jeśli zamierzamy odblokować potencjał AI zarówno do optymalizacji, jak i nawet przekształcenia organizacji, musimy być zaskoczeni problemami, które musimy zarządzać, ryzykiem, które prawdopodobnie napotkają, oraz możliwości, które leżą po drugiej stronie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Salesforce kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Salesforce strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Salesforce