Skip to content Skip to footer

Przyszłość finansów jest w rękach CFO

Opublikowany przez: NetSuite

Współczesne dyrektor finansowy musi nadążyć za zmianami - znanym również jako „strategiczny partner biznesowy” - podczas gdy nadal realizuje podstawowe rachunki. Ale czasami trudno jest skoncentrować się na staniu się strategicznym partnerem biznesowym, a jednocześnie robi wszystkie inne rzeczy.
CFO mogą poradzić sobie, tworząc elastyczną infrastrukturę, która reaguje na ciągle zmieniające się środowisko. Potrzebują platformy, która nie przeszkadza między skalowalnością a kontrolą. Procesy zarządzania, ryzyka i zgodności (GRC) i możliwości muszą być osadzone w podstawowym oprogramowaniu ERP, infrastrukturze IT i kulturze organizacyjnej. Skuteczny GRC musi ewoluować zgodnie z wymaganiami.
Aby dowiedzieć się więcej pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się NetSuite kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. NetSuite strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z NetSuite