Skip to content Skip to footer

Raport MIT: ryzyko biznesowe i koszty przestarzałych technologii

Opublikowany przez: Oracle

Istnieje coraz większa różnica między firmami korzystającymi z starszych systemów a tymi, które korzystają z nowych technologii dostarczanych w chmurze-i istnieją długoterminowe konsekwencje odroczenia wdrażania chmur.
Niniejszy raport podkreśla, dlaczego firmy (każdej wielkości, w różnych branżach) muszą ocenić ryzyko biznesowe i koszt alternatywny ignorowania najnowocześniejszych rozwiązań w chmurze i kontynuowania obsługi coraz bardziej przestarzałych systemów.
Przeczytaj, w jaki sposób przejście na usługi w chmurze zwiększa wydajność, obniża koszty biznesowe i zwiększa marginesy zysku.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 20 stron

Więcej zasobów z Oracle