Skip to content Skip to footer

Procesy dokumentów cyfrowych w 2020 r.: Spotki na temat usług finansowych

Opublikowany przez: Adobe

Pandemia Covid-19 przekształciła, jak i gdzie pracujemy. Firmy musiały szybko zareagować, aby dostosować się do zdalnych pracowników, wirtualnych interakcji i cyfrowych wymian. Aby zrozumieć, w jaki sposób cyfrowe procesy dokumentów wspierają odporność biznesową dla firm usług finansowych podczas pandemii, Adobe niedawno zlecił Forrester Consulting na przeprowadzenie globalnej ankiety, „w jaki sposób procesy dokumentów cyfrowych przechodzą z najlepszych praktyk na konieczność biznesową”.
Badania wykazały, że posiadanie cyfrowych procesów dokumentów miało kluczowe znaczenie dla utrzymania wydajnej operacji, zapewnianiu lepszego poziomu usług i zapewnienia usprawnionych procesów zarówno dla klientów, jak i pracowników. Procesy dokumentów digitalizacyjnych są najwyższym priorytetem dla firm usług finansowych - z 68% uznającymi je za niezbędne - powoduje konieczność biznesową przez wiele lat.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Adobe