Skip to content Skip to footer

Dlaczego rozwijające się firmy wybierają mędrca INTACCT

Opublikowany przez: Sage

Skuteczne kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) są ważnymi sygnałami, które pomagają wskazywać, czy Twoja firma działa zgodnie z planem i na bieżąco. Liderzy wykorzystują KPI w celu dostrzegania trendów, porównania z punktami odniesienia, wiercenia danych źródłowych i podejmowania szybszych decyzji.
W przypadku organizacji z wieloma lokalizacjami lub podmiotami takie rzeczy takie jak zdecentralizowane zobowiązania, fakturowania międzypany, różne przepisy podatkowe i wiele walut tworzą zwiększoną złożoność. Firmy te mogą chcieć łatwo zobaczyć połączone dane z różnych podmiotów lub przeglądać wskaźniki tylko w jednym podmiotu.
Dzięki raportom finansowym SAGE INTACCT masz zwinność i elastyczność, aby szybko wycinać i kostki, które mają znaczenie i prowadzić ich do kluczowych interesariuszy w czasie rzeczywistym.
A kiedy masz nowe pytania, będziesz mógł analizować dane operacyjne i finansowe wraz z raportami niestandardowymi, pulpitami deski rozdzielczej lub wizualizacją.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Sage