Skip to content Skip to footer

Globalne zarządzanie handlem: najlepsze praktyki i krytyczne możliwości przewyższania zmian

Opublikowany przez: Oracle

Global Trade Management (GTM) stało się gorącym tematem w kręgach łańcucha dostaw. Na firmy zaangażowane w handel międzynarodowy prawdopodobnie wpłyną trwające zmiany wynikające z umów handlowych Brexitu, USMCA i USA/Chin.
Według badań Aberdeen większość firm stoi za krzywą pod względem możliwości i technologii wymaganych do sprostania tym wyzwaniom. Około 28% jest nadal obciążonych uciążliwymi procesami ręcznymi. Ponadto firmy wskazują, że mają problemy z dostępem do aktualnych informacji o klasyfikacji SKU, a także z wyciszonymi danymi w całym przedsiębiorstwie.
Jak firmy powinny zareagować? Przyjmij praktyki i technologie „najlepszych w swojej klasie” firm, które w pierwszej 20% walczą z GTM bardziej skutecznie niż reszta.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Oracle