Skip to content Skip to footer

Jak zbudować politykę faktury dostawców

Opublikowany przez: Concur

Wiele osób jest zaangażowanych w proces faktury (nie tylko AP!) I może być trudno utrzymać piłkę, gdy istnieje zamieszanie, kto co robi. Tworzenie zasad zarządzania, przechowywania i przetwarzania faktur dostawców może zapewnić, że wszyscy znajdują się na tej samej stronie. Oznacza to, że twoi ludzie spędzają mniej czasu na administratorach, a dostawcy otrzymują wynagrodzenie na czas. Ale tworzenie polityki najlepszych praktyk może być czasochłonne. Od czego zaczynasz?
Utworzyliśmy listę 9 najlepszych wskazówek, które musisz rozważyć, jeśli myślisz o wprowadzeniu zasady faktury, a także faktycznego szablonu, którego możesz użyć - za darmo! Utwórz zasady faktury dostawcy, które każdy może przestrzegać. Pobierz szablon już dziś.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Concur kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Concur strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Concur