Skip to content Skip to footer

Przekształcanie wyzwań dotyczących przychodów

Opublikowany przez: DigitalRoute

Model biznesowy oparty na użytkowaniu szybko staje się najbardziej opłacalną i skalowalną opcją dla przedsiębiorstw przedsiębiorstw, które chcą przekształcić swoje subskrypcje dotyczące rozwoju i nowych modeli biznesowych.
Każde przedsiębiorstwo, które opiera się na przechwytywaniu i przetwarzaniu dużych ilości danych, napotka te same duże wyzwania. A jeśli nie radzisz sobie z nimi? Cóż, przyszłość wygląda ponure ... pozwalanie tym wyzwaniom na amok w Twojej firmie może prowadzić do:
Ale w świecie modeli użytkowania twoje dane są Twoją firmą. Ten 8-etapowy przewodnik pokazuje, jak przekształcić swoje dane w możliwości przychodów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DigitalRoute kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DigitalRoute strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 20 stron

Więcej zasobów z DigitalRoute