Skip to content Skip to footer

Sage Live sprawia, że ​​Salesforce jest jeszcze silniejszy

Opublikowany przez: Sage

Wiesz już, że Salesforce jest wiodącym na świecie rozwiązaniem zarządzania relacjami z klientami. Ale czy wiesz również, że możesz przekształcić to już mocne narzędzie w kompletne rozwiązanie zarządzania biznesem i księgowości-takiego, które daje jedno, zjednoczone, w czasie rzeczywistym widok wszystkich danych?
To jest Sage Live: rozwiązanie rozliczeniowe w chmurze, które łączy i łączy wszystkie źródła danych biznesowych - i integruje się z narzędziami Salesforce, których używasz każdego dnia.
W połączeniu z Sage Live Salesforce staje się kompletnym rozwiązaniem zarządzania biznesem, łącząc CRM z danymi księgowymi. Ponadto Sage Live łączy się z tysiącami aplikacji biznesowych dostępnych w Salesforce App Exchange i Sage Marketplace.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z Sage