Skip to content Skip to footer

Następne 9 do 5: jak wykonać elastyczną pracę w pracy

Opublikowany przez: Fujitsu

Jeszcze przed Covid-19, od 9 do 5 wyszło. W 2019 r. 75% globalnych liderów biznesu uważało już elastyczną pracę za nową normę. Było to napędzane globalizacją siły roboczej i technologii, które pozwalają nam wykonywać nasze prace w dowolnym miejscu i czasie, potrzeba przyciągania i utrzymania najlepszych talentów była kolejnym czynnikiem, który zmusił wiele organizacji do oferowania bardziej elastycznych opcji pracy.
COVID-19 przyspieszyło to przejście. Ograniczenia blokujące na całym świecie oznaczały, że ci, którzy mogli, musieli pracować z domu, co zmusiło ich do zrównoważenia życia zawodowego z opieką nad dziećmi i innymi osobistymi zobowiązaniami. Od 9 do 5 stał się niedogodnością, a nawet niemożliwością dla wielu, więc pojawił się nowy model.
Pobierz ten oficjalny dokument, aby zobaczyć, jak wygląda ten model i jakie możliwości i wyzwania przynosi.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Fujitsu kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Fujitsu strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z Fujitsu